na Sardynii

O Nas

zdjecie1

Szkoła

Nasza szkoła kitesurfingu Kiteparadiso powstała w maju 2011 roku. Postawiliśmy na profesjonalizm, wysoki poziom nauki kitesurfingu i bezpieczeństwo. Najważniejsze jest dla nas, abyście przeżyli niezapomniany wyjazd i dzięki naszej pomocy w łatwy i bezpieczny sposób nauczyli się pływać na kitesurfingu.

Kadra

Nasz team to profesjonaliści, z pasją spędzający nad wodą ponad 300 dni w roku. Posiadamy doświadczenie zdobyte na całym świecie (m.in. Grecja, Włochy, Wietnam, Brazylia, Australia) i międzynarodowe licencje uprawniające do pracy instruktorskiej (IKO). W spełnianiu Waszych oczekiwań pomagają nam również dyplomy akademii wychowania fizycznego, filologii włoskiej, a także certyfikaty w innych dziedzinach sportowych czy patenty ratowników WOPR.

Ania

(pomysłodawczyni i założycielka Kiteparadiso)

Ania Kiteparadiso

Absolwentka Filologii Włoskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. W Sardynii zakochała się od pierwszego wejrzenia. Jej pasją są podróże i sporty ekstremalne na czele oczywiście z kitesurfingiem. W Kiteparadiso odpowiada za marketing i kontakt z kursantami. To ona pomoże Wam zorganizować wakacje w/z Kiteparadiso.

 

 

 

 

Ewa

(założycielka i współwłaścicielka Kiteparadiso)

EwaAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor kitesurfingu, instruktor pływania, instruktor kulturystyki, ratownik WOPR. Przez kilka sezonów letnich pracowała w polskiej bazie na Rodos czuwając nad jej sprawną organizacją. Miłośniczka sportów i języka włoskiego. W Kiteparadiso odpowiada za organizacje szkoleń kitesurfingowych.

 

 

Mariusz

625442_632959363401526_1131934796_nInstruktor kitesurfingu i landkitingu z wieloletnim doświadczeniem. Uzależniony od adrenaliny , w  sezonie zimowym zapalony snowkiter. Autor zapierających dech w piersiach zdjęć i filmów związanych ze sportami ekstremalnymi.

 

Hela

Hela Kiteparadiso

Instruktorka kitesurfingu z wieloletnim doświadczeniem. Jedna z najbardziej doświadczonych instruktorek w branży. Ma za sobą prowadzenie szkoleń w Brazylii, Wietnamie, Tajlandii. Zawsze uśmiechnięta globtroterka, ciągle w podróży i w poszukiwaniu nowych przygód.

 

  • Polski
  • English
Strona wykorzystuje pliki cookie w celu zbierania danych statystycznych i personalizacji ustawień oraz reklam.